🧙Конкурс сказок!
(OFF) Kpeucep_ABPOPA (B) 20 июн 2018

Сповідь українофоба

Я українофоб. А це краще,ніж бути "патріотом України". Ну а що? Ти патріот України і пишаєшся тим що ти українець? Ну хай тоді тебе змусить відчути баттхерт той факт,що більшість твоїх співвітчизників-типове бидло,яке насре і насмітить там де їсть,а потім сяде і засумує,що навколо одна зрада,а потім вип'є горілки,сяде перед телевізором і буде россуждати на тему,яка настане офігенна житуха,коли Рашка вимре під санкціями,Путін здохне,а в Україні до влади прийде справжній патріот,в той час коли його майбутня дружна сидить на лавочці,слухає Фейса і визванює Ашота,який пригостить її амфетаміном,а вона йому отсосе. І українець добре знає,як повинно бути,щоб Україна була квітучою і могутньою державою,але не знає як зробити так,щоб стало краще своїй сім'ї,бо з рабським менталітетом він не піде до начальника просити підвищити зарплатню,а якщо піде-то не зможе підібрати правильні слова,бо скілл красномовності дуже низький,бо яким би він патріотом не звався- Шевченка,Франка і Коцюбинського,він не читав. Отакі вони більшість хохлів. Пишатися тим що являюся представником такої недонації? Та ну нахер. Не хочу. Мені було б западло воювати в АТО за цю націю і за те,щоб подовжити агонію України. Думаєш з АТО повернуться герої,яких всі носитимуть на руках? Максимум що хохли зроблять для таких героїв-це сфоткаються для інстаграму у вишиванці з хештегом #молися_за_усраїну_слава_героям_ато ,а потім всім буде начхати на молодого хлопця,який втратив в окопах руки і ноги,а також майбутнє.
Скажеш що я не правий? В тебе підгорає? Включиш пластинку,що я ватний провокатор і країна котиться в лайно саме через таких як я,а ти весь такий прекрасний,добрий і сереш веселкою? Будеш грозитися мені кулаками? На словах ти Майк Тайсон,а на ділі ти пройдеш мимо,сжавши сраку,коли поруч з тобою будуть биковати унтерменші кавказької національності. Адже ти ДНО.
А моя українофобія не дасть мені скотитися до рівня хохлобидла. Ти будеш писати "Путін ПНХ" на стінах-а я саморозвиватимусь,читаючи Шекспіра,Толстого і Гете. Ти будеш мріяти про демократичну Україну-а я сам собі будуватиму коммунізм,демократію або утопію за кордоном,де тепліше дупі. Ти будеш відчувати баттхерт від статистики "смертність населення України"-а я радітиму,що в світі буде менше рогулів і деградантів.

Комментарии (82)

(B)
зачем вообще быть каким-то, фобом, филом и прочим приближенным к шизофрении? можно же жить нормальным человеком и не давать себе срать в мозги?
:news11
Серед усіх народів є гарні і не дуже люди, нащо когось ображати?

Ну если только за 30 серебрянников... :смех
росiйською треба було писати :банан
О! Эта тема на 100% подходит в качестве обращения к вепсу,сократу,историку и подобной падали!:супер
свинячей :укр быдломовы не надь на великом и могучем жарь :русский
Вон навозные мухи всю жизнь жрут дерьмо и абсолютно счастливы! Мы тоже так можем! Ведь это надо ради славы Украины и славы её героев!
http://andreyvadjra.livejournal.com/681517.html
я майдаунофилька :dovolen2
Показать комментарий
Скрыть комментарий
Назад 1 из 9 Вперёд
Для добавления комментариев необходимо авторизоваться
Назад
Моя Ферма
Сотни растений и животных, множество интересных...
Тема: Светлая | Тёмная
Версия: Mobile | Lite | Touch | Доступно в Google Play